Global kontaktinformation - Trelleborg Wheels

Kontakta Oss

Skicka in dina frågor om Trelleborg Wheel Systems och våra lösningar här.

Kontakta Oss

Skicka in dina frågor om Trelleborg Wheel Systems och våra lösningar här.

*
*
*
*
*
*
*

Adresser

Välj en adress i listan nedan.

Apply Filters
Select something to search for.
9Kontakter
Sweden
Trelleborg Wheel Systems Nordic AB
 Sales Office

Johan Kocksgatan 10
SE-231 81 Trelleborg

Phone: +46 410 512 24
www.trelleborg.com/wheels/se Address tws.nordic@trelleborg.com

Försäljning och kundservice

Tel: +46 (0)410-512 24

Epost: tws.nordic@trelleborg.com


Teknisk Support

Benny Mårtensson

Tel: 0410-510 50

Mobil: 0730 52 10 50

Epost: benny.martensson@trelleborg.com


Produktchef Skogsdäck

Lars Eriksson

Mobil: 0708 39 32 53

Epost: lars.eriksson@trelleborg.com


Försäljningschef Industri- och Entreprenaddäck Norden

Tony Alderlid

Tel: 0410-510 63

Mobil: 0708 66 18 22

Epost: tony.alderlid@trelleborg.com


Sverige

Vi är specialister på lantbruks-, skogs- och industridäck! 

Välkommen att kontakta regionchefen i ditt område eller vår kundservice.


FÖRSÄLJNING

Regionchef Västra Sverige

Kent Jansson

Telefon: 0709 50 25 13

Epost: kent.jansson@trelleborg.com


Regionchef Norra Sverige

Peter Alsenlid

Mobil: 0766 08 54 61

Epost: peter.alsenlid@trelleborg.com


Regionchef Östra Sverige

Christian Sundeborn

Mobil: 0702 96 62 62

Epost: christian.sundeborn@trelleborg.com


Regionchef Södra Sverige 

Torny Ekelund

Mobil: 0708 55 13 71

Epost: torny.ekelund@trelleborg.com


Regionchef Industri- och Entreprenaddäck

Patrik Berglund

Mobil: 0708 72 42 55

Epost: patrik.berglund@trelleborg.com


Försäljningschef Lantbruks- och Skogsdäck

Magnus Jacknér

Tel: 0410-518 28

Mobil: 0709 72 16 20

Epost: magnus.jackner@trelleborg.com


Finland

Regionchef Finland

Jan Arrila

Tel: +358-45-63 65 025

Fax: +358-9-25 17 70 70

Mobil: +358-456 365 025

Epost: jan.arrila@trelleborg.com


Danmark

Regionchefer Danmark

Martin Kirkegaard

Tel: +45-7640 1060

Fax: +45-7640 1060

Mobil: +45-4047 0042

Epost: martin.kirkegaard@trelleborg.com


René Laumand

Mobil: +45-2834 4579

Epost: rene.laumand@trelleborg.com


Norge

Regionchef Lantbruks- och skogsdäck

Frode Jahr Andersen

Mobil: +47 41 47 50 11

Epost: frode.andersen@trelleborg.com


Regionchef Industri- och Entreprenaddäck

Petter Teigen

Mobil: +47 91 33 96 92

Epost: petter.teigen@trelleborg.com


Mediakontakter

Roberto Angelucci

Digital Marketing Manager

roberto.angelucci@trelleborg.com

Arianna Antonielli

Branding, Advertising & Internal Communication

arianna.antonielli@trelleborg.com