Wereldwijde Contactinformatie - Trelleborg

Contacteer ons

Algemene inlichtingen

*
*
*
*
*
*
*

Adressen

Selecteer een adres uit onderstaand keuzemenu.
Indien u geen informatie kunt vinden voor uw regio of land, zoek dan verder in de dichtstbijzijnde regio of land, of stuur een e-mail naar : info.tws@trelleborg.com met uw vraag.

Land- en Bosbouwbanden

2Contacten
België
General Manager :

Managing Director Benelux
Elio Bartoli
E-mail : Elio.bartoli@trelleborg.com

Account Manager Nederland Noord-Oost
Wim Lijten
GSM :
+31 6 86 88 52 53
E-mail : wim.lijten@trelleborg.com

Account Manager Nederland Zuid-West
Bob Kakebeeke
GSM :
+31 6 23 37 39 94
E-mail : bob.kakebeeke@trelleborg.com

Account Manager België Vlaanderen
Rik Saelens 
GSM :
+32 475 435 129 
E-mail : rik.saelens@trelleborg.com


Hoofdzetel

Trelleborg Wheel Systems Benelux
Brugse Steenweg 7
B 9940 Evergem
Tél : +32 (0) 9 257 22 20
E-mail : info.agrobnl@trelleborg.com

Customer Service
Anne Glorieux
Tél : +32 (0) 9 257 22 68
E-mail : anne.glorieux@trelleborg.com

Marketing
Ludivine Agneessens 
Tél : +32 487 33 08 23
E-mail : ludivine.agneessens@trelleborg.com

Field Engineering
Dries Vanherck
Tél : +32 495 294 552
E-mail : dries.vanherck@trelleborg.com

 


Material Handling en Constructiebanden

2Contacten
België
Sales & Service Director Material Handling:
Managing Director Benelux
Elio Bartoli
E-mail : Elio.bartoli@trelleborg.com

Frans Roukens
Tél. +31 6 53 40 12 91
E-mail : Frans.roukens@trelleborg.com

Sales Director Agri and Construction
Jerry Ickmans

Tél. +32 470 59 96 35
E-mail: Jerry.ickmans@trelleborg.com

Sales Manager Construction
Bram Vermeij
GSM :
+31 6 53 68 47 19
E-mail : bram.vermeij@trelleborg.com

Account Manager 
Jan-Willem Neeleman
GSM :
+31 6 13 06 90 73
E-mail : jan-willem.neeleman@trelleborg.com

Account Manager 
Chris van Delft
GSM :
+31 6 10411993
E-mail : chris.van.delft@trelleborg.com

Hoofdzetel

Trelleborg Wheel Systems Netherlands B.V.
Zadelmakerstraat 4                             
2984 CC Ridderkerk
Tel : +31 (0)180-41 43 50 
E-mail : tws.nl@trelleborg.com

Trelleborg Wheel Systems Netherlands B.V.
Laan van de kreeft 160
7324 BX Apeldoorn
Tel : +31 (0)555-34 09 00
E-mail : tws.nl@trelleborg.com

Trelleborg Wheel Systems Begium NV
Brugse Steenweg 7
B 9940 Evergem
Tel : +32 (0) 9 257 22 20
E-mail : info.agrobnl@trelleborg.com

Marketing
Ludivine Agneessens

Tel : +32 487 33 08 23
E-mail : ludivine.agneessens@trelleborg.com

Account Manager Original Equipment
Maarten Hovenga

Tel : +31 6 53 12 03 82


Mediacontacten

Ludivine Agneessens

Marketing Manager

ludivine.agneessens@trelleborg.com